Cronica, s. r. o.

translation and localization services

VYJADRENIA KLIENTOV O NAŠEJ PRÁCI

Bittner Audio International, GmbH

Oceňujeme individuálny prístup, rýchlu a zrozumiteľnú komunikáciu pri dohadovaní realizácie zákazky, ako aj priebežné informovanie o stave jej plnenia. Veľkú úsporu času zohráva aj fakt, že všetky náležitosti bolo možné vybaviť promptne prostredníctvom e-mailu a telefónu. V prípade potreby určite radi znova využijeme služby spoločnosti Cronica, s. r. o.

Ing. Vladimír Líška, vedúci pobočky

Celimed, s. r. o.

So spoločnosťou Cronica, s. r. o., spolupracujeme od roku 2003 na prekladoch do slovenčiny a češtiny. Cronica, s. r. o., vždy dodržala požadované termíny a jej preklady boli na vysokej kvalitatívnej úrovni. Z dôvodu profesionálneho prístupu a kvality práce chceme služby firmy Cronica, s. r. o., odporučiť aj ďalším klientom.

Ing. Linda Matejková, konateľka

Siemens, s. r. o.

Spoluprácu so spoločnosťou Cronica, s. r. o., v oblasti prekladov odborných textov sme začali v roku 2002. Cronica, s. r. o., sa stala stabilným a spoľahlivým partnerom. Služby poskytované spoločnosťou Cronica, s. r. o., plánujeme využívať aj v nasledujúcom období.


Daniel Šarišský, product manager

Cimlec Slovakia, s. r. o.

So spoločnosťou Cronica, s. r. o., spolupracujeme v oblasti prekladov od roku 2005. Počas našej spolupráce sa Cronica, s. r. o., stala naším spoľahlivým partnerom s ponukou naozaj kvalitných služieb. Preklady od Cronicy, s. r. o., majú výbornú úroveň po odbornej aj jazykovej stránke. Vysoko si ceníme tieto služby a odporúčame ich využiť aj ďalším spoločnostiam.

 

Tomáš Chochola, project manager

ProTELkom, s. r. o.

Naša firma využíva služby spoločnosti Cronica, s. r. o., od roku 2005. Vysoko si ceníme jazykovú a odbornú úroveň prekladov marketingových textov. Tiež oceňujeme grafické spracovanie výsledných textov, ktoré je na vysokej úrovni. Vzhľadom na tieto skutočnosti odporúčame služby spoločnosti Cronica, s. r. o., aj ďalším firmám.

 

Ing. Roman Mandelík, product manager